511 290 002 - refleksologia i bioenergoterapia Oświęcim

Zapraszamy na wydłużony 4-dniowy weekend do wspaniałej przestrzeni Domu Przebudzeń w Porąbce w Beskidach, gdzie pośród natury i pięknych widoków będzie można sobie pozwolić na totalny chill, regenerację i wzajemną inspirację. Swobodny czas oraz różnorodność zajęć, które Wam zaproponujemy – na pewno pozwolą aby każdy odnalazł coś inspirującego dla Siebie ?.

KIEDY:
08 -11 czerwca (czwartek- niedziela)

PROGRAM:
CZWARTEK:
godz.: 12-14: Przyjazd i zakwaterowanie
Dla tych co będą wcześniej: można skorzystać z wolnego czasu na leżaczku albo podążyć górskim szlakiem
godz.: 14.00: Lekka strawa
godz.: 14.30: Przywitanie oraz warsztat gry na bębnach “Poczuj swój własny rytm” – dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia, umiejętności, dla każdego ?.
godz.: 18.00: Pyszna kolacja
godz.: 20.00: Wieczorny totalny relaks: Medytacja/Joga Nidra/Podróż w dźwiękach

PIĄTEK:
poranek: Kundalini joga i medytacja na wzmocnienie kreatywności i poszerzenie swojej intuicji.
godz.: 9.30: Odżywcze śniadanko
godz.: 11.00: Czas dla Siebie… na trawce… na leżaczku…, a może wędrówka górska ?
godz.: 11.00: Dla chętnych – Przestrzeń wzajemnej inspiracji – “Czy możemy sobie nawzajem coś podarować” – tutaj zapraszamy tych z Was, którzy chcą zaprezentować, podzielić się swoimi umiejętnościami/ darami oraz tych, którzy mieliby ochotę skorzystać:). Może wykonujesz jakieś rękodzieło…, może masaże lub inne wspierające zabiegi…, a może jest jakaś dziedzina, w której masz swobodę i możesz wesprzeć kogoś….
godz.: 13.30: Obiad w promieniach słońca
godz.:15.00: Warsztaty rysunku neurograficznego – praca z podświadomością i nadświadomością – nie musisz umieć rysować ? (** więcej info na dole wydarzenia).
godz.: 18.00: Pyszna kolacja
godz.: 19.30: Ognisko/Jam muzyczny

SOBOTA:
Dla chętnych – wypłynięcie ze wschodem lub zachodem słońca na supach/kajakach na jezioro.… Niesamowity czas… wspaniały moment na kontemplację i odprężenie. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, wcześniej będzie profesjonalne szkolenie, na profesjonalnych deskach – ten warsztat wymaga wcześniejszej rezerwacji i dodatkowej opłaty 70 zł.
Dla wszystkich – Poranna praktyka i medytacja na przebudzenie sił witalnych
godz.: 9.30: Śniadanko na dobry dzień?
godz.: 11.00: Czas dla Siebie… to co lubisz… jak lubisz ?
godz.: 11.00: Dla chętnych – tak jak poprzedniego dnia – Przestrzeń wzajemnej wymiany i inspiracji.
godz.: 13.30: Obiad pełen Prany
godz.: 15.00: „Refleksoterapia jako forma wsparcia Zdrowia”)? – poznaj technikę wspierającą Zdrowie, którą można wykorzystać, aby pomóc sobie w różnych dolegliwościach Ciała i Duszy. Zabiegi refleksoterapii stóp są dodatkowo płatne i po wcześniejszej rezerwacji godziny (**więcej informacji na dole wydarzenia).
godz.: 18.00: Pyszna kolacja
godz.: 20.00: Nidra/Medytacja/Podróż w dźwiękach

NIEDZIELA
rano: Kundalini joga i medytacja – wzmocnienie ciała promiennego i aury
godz.: 9.30: Niedzielne Śniadanko
godz.: 11.00-13.00: Dla chętnych – (ograniczona liczba miejsc): Warsztaty herbaciane „6 kolorów herbaty- degustacje i wprowadzenie do świata herbat”: warsztaty są dodatkowo płatne 70 zł i potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca (**więcej o warsztacie na dole wydarzenia).
godz.: 12.00: Równowaga energetyczna – praktyki oddechowe
godz.: 13.00: Obiad
godz.: 14.00: Pożegnanie

**Zastrzegamy możliwość zmiany programu, ale tylko na lepsze?.

KOSZT:

 • Przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 350 zł do 18 kwietnia – 1100 zł (w tym nocleg i wyżywienie 750 zł + program 350 zł).
 • Przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 350 zł po 18 kwietnia – 1300 zł (w tym nocleg i wyżywienie + program).

INFORMACJE I ZAPISY (także przez WhatsApp i Msg):
*☎️ Ania: 502 924 011
*☎️ Marzena Ilona: 511 290 002

Warsztaty oraz Dobrą Przestrzeń będą dla Was trzymać:
Ania Michalec oraz Marzena Ilona i Maciek Kobosko ? .
O pyszne odżywcze jedzonko zadba wspaniały Maciej ?.

** MARZENA ILONA i MACIEK KOBOSKO:
od 7 lat prowadzą Gabinet Refleksologii i Medycyny Naturalnej AKATIMI w Oświęcimiu. Pracują z takimi dziedzinami medycyny naturalnej jak: refleksoterapia,
bioenergoterapia, masaż energetyczny REIKI, biomasaż, czakroterapia, masaż misami tybetańskimi, kąpiele w dźwiękach, naturoterapia, masaż twarzy, Dotyk Motyla i inne metody uzdrawiania Energią, uzdrawianie Emocji, praktyk rodowych oraz zajęcia z arteterapii (neurografika, mandaloterapia i inne). Pracują z seniorami, Amazonkami, małymi dziećmi oraz osobami niepełnosprawnymi. Prowadzą Kręgi Kobiet oraz warsztaty bębniarskie.
Więcej informacji:
www.refleksolog.eu

** ANNA MICHALEC: Zapraszam w przestrzeń dźwięku i ciszy… a może to to samo… w Podróż ze Sobą poprzez Kundalini jogę… Medytację i Jogę nidrę, którą nieustannie odkrywam i się zachwycam praktykując i ucząc od kilkunastu lat:)

WARSZTATY:
** Warsztaty neurografiki:
Neurografika to ARTYSTYCZNA I TERAPEUTYCZNA METODA pracy z podświadomością i nadświadomością stworzona przez psychologa doktora Pawła Piskariewa. Dzięki SPONTANICZNEMU KREŚLENIU LINII I KSZTAŁTÓW na papierze docieramy do najgłębszych zakamarków swojej psychiki, odzwierciedlamy jej aktualny stan oraz tworzymy rozwiązania.
Tworzenie rysunku neurograficznego pomaga w PRZEPRACOWANIU RÓŻNYCH DOŚWIADCZEŃ, PROBLEMÓW, w USUNIĘCIU BLOKAD I SCHEMATÓW. Wspiera PRZEPROGRAMOWANIE MYŚLENIA. Jest PROCESEM, podczas którego integrujemy i harmonizujemy swój wewnętrzny świat, a to w efekcie – URUCHAMIA ZMIANY W NASZYM ŻYCIU ZEWNĘTRZNYM.

 • Przy tworzeniu rysunku neurograficznego nie ma żadnych ograniczeń, można pracować nad każdym tematem jaki jest nam obecnie potrzebny;
 • Tworzenie neurografu jest spontaniczne i intuicyjne;
 • Jest to proces, w którym spotkasz się z własnymi emocjami i uczuciami;
 • Nie wymaga zdolności plastycznych.
  Przykładowe tematy, nad którymi można popracować:
  poprawa relacji z innymi ludźmi, otwarcie się na przyjmowanie, uwolnienie od lęków i ograniczeń, zmiana pracy, poprawa zdrowia.
  Warsztat poprowadzi – Marzena Ilona Kobosko

** Refleksoterapia stóp: jeśli będziesz chciał/-ła skorzystać i dowiedzieć się więcej o swoim Zdrowiu (odczyt mapy stóp w połączeniu z bioenergoterapią) oraz z profesjonalnego masażu (zabiegu) stóp – jest to opcja dodatkowo płatna (120 zł -150 zł/godzina).

** Warsztaty herbaciane „Lubisz herbatę?”. Postaram się abyś ją poznał/-a i polubił/-a jeszcze bardziej. Odkryjemy przed Tobą jej piękno: zapach, taniec rozwijających się liści, jej smak. Zapraszam na warsztaty herbaciane „6 kolorów herbaty- degustacje i wprowadzenie do świata herbat”
Podczas naszego spotkania:
• usłyszysz krótką japońską baśń z książki „Czarodziejski Imbryczek”
• skosztujesz 10 różnych herbat (zabawimy się w herbacianego kipera), rozmiłujemy się w degustowaniu herbaty poprzez uważne oglądanie herbacianych liści, wąchanie ich oraz przede wszystkim smakowanie.
• opowiem Ci o uprawie herbat i jej przetwarzaniu, sposobach zaparzania.
• postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące świata herbat
Warsztat poprowadzi EWA PALUSZKIEWICZ: “Na ścieżce herbacianej jestem od około dwudziestu lat. Uwielbiam spotykać się z ludźmi przy herbacie, prowadzić warsztaty i degustacje herbaciane – odsłaniać tajniki zaparzania herbaty i pokazywać bogactwo jej smaków. Brałam udział w konkursie zaparzania herbaty: Tea Brewers Cup w Cieszynie w 2015 oraz Tea Masters Cup w Krakowie w 2016. Ścieżka herbaty trwa całe życie. Gorąco zachęcam – do zobaczenia!”

Zapraszamy z ?!
Ania, Marzena Ilona i Maciek