511 290 002 - refleksologia i bioenergoterapia Oświęcim

Opinie Klientów

Prezentowane opinie w ich pisowni oryginalnej. Za wszystkie serdecznie dziękuję! 

Zaprowadziło mnie tam serce, więc czułem, że osoba, którą tam spotkam, będzie niesamowita i tak też się stało?.
Ciepłota jej serca, ta cudowna energia połączona z wielkimi umiejętnościami, wiedzą, a także radość płynąca z tego, co robi, sprawiły, że moje ciało i dusza wracają stamtąd jak z jakiegoś niebiańskiego spaa ?☯️?
?Dziękuję Duszo?!
i jak powiedzial Terminator
” I’ll be back ” 
KUBA

Z powodu raka brałam chemię. Skutkiem ubocznym m.inn. było niesamowite puchnięcie i ból stóp. Było tylko widać baniaki, nie nogi. Właściwie nie mogłam chodzić. Do gabinetu zgłosiłam się zdesperowana, bo kolejne tabletki przepisywane przez lekarza przynosiły mizerne i krótkotrwałe efekty. Szczerze mówiąc, nie bardzo wierzyłam, że cokolwiek może mi pomóc. Ale … tonący brzytwy się chwyta. Jakie było moje zdziwienie, kiedy Pani Marzena przy pierwszym badaniu wymieniła moje wszystkie problemy chorobowe, a przecież nic wcześniej nie mówiłam: nerki (widać było moje nogi), jelita (po chemii miałam okropne problemy z przemianą materii-delikatnie mówiąc), kręgosłup – od kilkunastu lat choruję, kilka rezonansów potwierdzających zwyrodnienia, oczy – od lat choruję na jaskrę. Efekty zabiegu przeszły moje najśmielsze marzenia. Po drugim zabiegu mogłam ubrać buty -co było wcześniej niemożliwe-i wyjść na całe pół godziny z domu. Kto tego nie przeżył, nie wie, jaka to radość, jeśli przez dwa miesiące było się „uziemionym” w domu. Unormowało mi się trawienie. Dotychczas skorzystałam z sześciu zabiegów. Potem musiałam zrobić przerwę, (bo operacja), ale teraz wracam na zabiegi, bo dzięki nim – i to jest najlepszy przykład – po kilkumiesięcznym zwolnieniu wracam do pracy. A jak te zabiegi wpływają pozytywnie na psychikę! Powiedziałam o tym na grupie wielu Amazonkom zmagającymi się z tym samym problemem i spotkało się to z żywym zainteresowaniem.
Podsumowując: polecam całym sercem!
  ILONA

Wizytę w Akatimi trzeba podzielić na kilka etapów.
1) dojeżdżasz w urocze miejsce, które od razu wprowadza w spokój; parkujesz pod drzewami, a nie po środku miejskiego zgiełku.
2) poznajesz Panią Marzenkę, osobę o wielkim sercu, zabawną, mądrą, doświadczoną i utalentowaną.
3) jesteś niecierpliwy pierwszego zabiegu, im bardziej widzisz z jaką pasją podchodzi do tego Pani Marzenka.
4) oddajesz się – dosłownie – w jej ręce
5) dowiadujesz się o sobie nowych rzeczy, otwierasz się na tego typu terapię. Zastanawiasz się jak to możliwe, że na Twoich stopach widać problemy, z którymi zmagałeś się od lat.
6) wychodzisz z gabinetu i chcesz wszystkich powiadomić o tym, jak wspaniale spożytkowałeś godzinę swojego życia, namawiając wszystkich, aby też tego spróbowali.
7) NAJWAŻNIEJSZE! Już na drugi dzień po zabiegu czujesz, że Twoje ciało zareagowało dokładnie w taki sposób, jaki mógłbyś sobie wymarzyć. Komfort życia się podnosi, a sam nie możesz uwierzyć w to, co właśnie się stało.

Tak właśnie opisałabym moje doświadczenia z tym miejscem. Jasne jest więc, że każdemu polecam, będę polecać i szczerze namawiać, by oddać się zabiegowi w Akatimi. Czy jest to przyjemny masaż stóp? Absolutnie nie. Czy czujesz się po tym zabiegu zdrowszy? ABSOLUTNIE TAK! … a to najwyższa wartość ?
  MARTA

Super spędzony czas, a Pani Marzenka to bardzo miła i serdeczna osoba ? Byłam w szoku , że ze stopy jest w stanie wyczytać wszystkie dolegliwości i choroby przebyte od wczesnych lat dzieciństwa ?. Poczułam duże zmniejszenie napięcia i takie rozluźnienie, jakby ktoś wyjął ze mnie cały zgromadzony stres ?
Dziękuję i polecam ! ??
  KLAUDIA

Wzięłam cała serię. Wiele problemów zdrowotnych o których myślałam, że ich nigdy się już nie pozbędę, minęło. Nie boli mnie kręgosłup, bark, dużo lepiej śpię. Polecam
  JANINA

Polecam każdemu. Ciepły klimat, ciekawe rozmowy, profesjonalny i skuteczny masaż stóp, powracam ciągle i polecam z całego serca.
  EWA

Gorąco polecam! Wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm. Odczuwalne efekty już po pierwszym zabiegu! ?
  JOANNA

Warto zadbać o swoje zdrowie. Polecam!
  ŁUKASZ

 

Polecam z całego serca świetlistą istotę z ogromnym sercem, mądrością i darem, które przekłada na pomaganie innym. Zabieg refleksologii niezwykle uzdrawiający, przyjemna atmosfera i bardzo pozytywna energia?  
  KAROLINA

Szczerze polecam „dotyk” Pani Marzenki ?. Refleksologia stóp, masaż głowy, masaż pleców i brzucha – czynią cuda! Wspomagają funkcjonowanie organizmu i uwalniają od napięcia mięśniowego. Czasem trochę boli :), ale później jest już tylko lepiej. Miła i profesjonalna obsługa, Pani Marzenka człowiek – dusza ❤️

BARBARA

Gorąco polecam!!! Profesjonalizm połączony z pasją do zawodu, z chęcią niesienia dobra, pani Marzena to ciepła i radosna osoba, dodatkowo skarbnica wiedzy. Polecam każdemu kto chce zadbać o swoje ciało i duszę ??

EWELINA

Polecam. Cudowna kobieta i atmosfera również.

ALINA

Dziękuję za ten czas, który mi Pani poświęciła, za ciepło i dobro które otrzymałam, o troskę jak o własne dziecko. DZIĘKUJĘ! To niesamowite że trafiłam do Pani, nie spodziewałam się tych wszystkich przeżyć emocjonalnych, które u Pani doznałam. Raczej to nie był przypadek, to boska ręka mnie do Pani przyprowadziła. TAK miało być! DZIĘKUJĘ jeszcze raz! Mocno ściskam i pozdrawiam ?
MONIKA

Marzenka to osoba, która przynosi ukojenie dla ciała i ducha ❤️ Jej dotyk leczy i przynosi ukojenie ❤️ promienieje od Niej dobro, które człowiek chłonie bez ograniczeń ❤️ jest ukojeniem dla tych osób, które poszukują odnaleźć siebie❤️ szczerze polecam ❤️❤️❤️

MARZENA

Refleksologia głowy, twarzy, uszu z gongiem i misami tybetańskimi cudowne doświadczenie ? Pani Marzenka ciepła, otwarta duszyczka, można poczuć się zaopiekowanym podczas sesji. Polecam z całego ?

MAGDALENA