511 290 002 - refleksologia i bioenergoterapia Oświęcim

Kroniki Akaszy – odczyt

kroniki akaszy - odczyt Oświęcim

Kroniki Akaszy to

energoinformacyjna struktura informacji Wszechświata, Wielka Biblioteka/Magazyn Przeszłości, Teraźniejszości i Przyszłości, z której możemy odczytać różne informacje. Jest tam energetyczny odcisk wszystkiego co działo się, dzieje i będzie dziać się: każdego wydarzenia, emocji, myśli, działania, doświadczenia itp.

W tym Uniwersum zapisane są wszystkie doświadczenia Duszy każdej żyjącej gdziekolwiek i kiedykolwiek istoty. Kroniki pozwalają nam rozszerzyć swoją Świadomość.

Według fizyka kwantowego Ervina Laszlo:

Współczesna fizyka, zwłaszcza fizyka kwantowa i kosmologia potwierdzają istnienie fundamentalnej, a jednocześnie niedostrzegalnej domeny naszego świata – pewnej niematerialnej matrycy. (…) Czasoprzestrzeń to skomplikowana kosmiczna matryca, trójwymiarowy hologram. Matryca ta zawiera w sobie wszystkie pola i siły, niezmienne wartości i byty, które występują w czasoprzestrzeni. Nie stanowi ona części fizycznej czasoprzestrzeni, lecz wykracza poza nią. Matryca ta to kosmiczny głęboki wymiar – piąty element nazywany Akaszą. Biorąc pod uwagę wszystkie dowody, w jakich posiadanie do tej pory weszliśmy, uważam, że możemy założyć, iż śmierć nie kończy naszej egzystencji. Przypuszczam, że istniejemy dalej w innym wymiarze kosmosu: w głębokim wymiarze zwanym Akaszą.” 

Odczyty z Kroniki (Pola) Akaszy:

Na spotkaniu ze mną możesz poprosić o odczyt z Pola Akaszy zadając pytania na przykład o historię swojego przodka, cel w życiu, wyjście z choroby czy po prostu o rozwiązanie jakichś spraw lub podjęcie decyzji i o wiele, wiele innych rzeczy. Każde pytanie ma odpowiedź w Kronikach.