511 290 002

Tworzenie neurografik

     

        Neurografika to ARTYSTYCZNA I TERAPEUTYCZNA METODA pracy z podświadomością i nadświadomością. Jej twórcą jest psycholog doktor

Paweł Piskunow. Dzięki SPONTANICZNEMU KREŚLENIU LINII I KSZTAŁTÓW na papierze, docieramy do najgłębszych zakamarków swojej

psychiki, odzwierciedlamy jej aktualny stan oraz tworzymy rozwiązania😊

     Tworzenie rysunku neurograficznego pomaga w przepracowaniu różnych doświadczeń. problemów, w usunięciu blokad i schematów. Wspiera przeprogramowanie myślenia. Jest procesem, podczas którego integrujemy i harmonizujemy swój wewnętrzny świat, a to w efekcie uruchamia ZMIANY w naszym życiu zewnętrznym. Przykładowe tematy, nad którymi możemy pracować: poprawa relacji, otwarcie się na przyjmowanie, uwolnienie od lęków i ograniczeń, zmiana pracy czy poprawa zdrowia itp.

     Przy neurografice nie ma ograniczeń, można pracować nad wszystkim, co jest nam potrzebne. Tworzenie rysunku neurograficznego to także forma – relaksującej przygody😊.

Relaks z instrumentami

         

                            🎼Gramy wspólnie na bębnach djembe i szamańskich, misach tybetańskich, dzwoneczkach Koshi, kijach deszczowych,

rurach Solfeggio, grzechotkach, instrumentach burzowych, hangu🎼. 

Mapy Marzeń

Wykonujemy wspólnie nasze Mapy Marzeń („Mapy Skarbów”) – na dany rok, na dalszą przyszłość – aby MARZENIA STAŁY SIĘ FAKTEM😃😃!

Malowanie Mandali

 

 

        🎨Warsztaty dla chętnych chcących się zrelaksować i odreagować, a przy okazji stworzyć coś pięknego lub przepracować jakieś swoje

doświadczenia czy emocje🎨. Malowanie metodą kropkową (ang. „dot painting” – „malarstwo kropkowe”)🎨 lub innymi technikami (np.

kredkami akrylowymi), intuicyjne malowanie mandali.

 

Biżuteria Mocy

🌸Warsztaty dla chętnych stworzyć sobie własną Bransoletkę Mocy, Kolczyki Mocy, Czakrownik, Łapacz snów czy ozdobić dowolne naczynie metodą decoupage🌸.

zadzwoń teraz