Słoneczne Dzień dobry!

Jeżeli tutaj trafiłeś – to może poszukujesz WZMOCNIENIA i POPRAWY STANU                            Twojego Ciała, Duszy i Umysłu.

 

   Nazywam się Marzena Siewierska-Kobosko.

   Naturalne sposoby leczenia takie jak refleksologia, masaże dźwiękiem, łagodna Bio-Energetyka, delikatny dotyk – są moją wieloletnią pasją i z nimi też kilka lat temu związałam się zawodowo.

   Ukończyłam 2-letnią naukę w Polskim Instytucie Refleksologii oraz kursy i szkolenia w Akademii Sztuki Masażu, Łagodnej Bio-Energetyki, Medycynie Naturalnej Bioenergoterapii i innych. Jestem też m.in. po kursach z przywracania naturalnych procesów metabolicznych organizmu według doktora Otto Horaka, kuchni makrobiotycznej 5 przemian, masażu twarzy i dekoltu metodą próżniową (cupping therapy), indyjskiego (hinduskiego) masażu głowy, karku i ramion.

   Biorę udział w konferencjach na tematy poświęcone zdrowiu i medycynie naturalnej (m. in. Narodowy Kongres Naturoterapii), pracuję z Amazonkami, seniorami i maluchami, doskonalę swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę na różnych warsztatach (m.in. w Polskim Instytucie Refleksologii), stale się dokształcam i poszukuję nowych metod wpierania DOBREGO ZDROWIA, aby być jak najskuteczniejszą w swojej pracy.

  Jestem promotorką mądrego odżywiania, prowadzenia zdrowego trybu życia, dbania o swój własny CUD: Ciało, Duszę i Umysł, by móc jak najdłużej czerpać RADOŚĆ Z ŻYCIA.

   Jeśli poszukujesz ZDROWIA fizycznego i psychicznego,

masz jakieś pytania – skontaktuj się ze mną!! 

 

 

   Pomogę, jak tylko będę potrafiła najlepiej!!

   Moja praca=moja pasja!!