Witaj!

   Jeżeli tutaj trafiłeś – to może poszukujesz dobrych rozwiązań dotyczących Twojego Ciała i Duszy.

 

   Nazywam się Marzena Siewierska-KOBOSKO.

   Naturalne sposoby leczenia, refleksologia, masaże dźwiękiem, zioła, delikatny dotyk – są moją pasją. Od kilku lat zajmuję się nimi zawodowo.

   Ukończyłam dwuletnią naukę w Polskim Instytucie Refleksologii oraz kursy i szkolenia w Akademii Sztuki Masażu, Łagodnej  Bio-Energetyki, Medycynie Naturalnej Bioenergoterapii. Jestem po kursach z przywracania naturalnych procesów metabolicznych organizmu według doktora Otto Horaka, a także z kuchni makrobiotycznej 5 przemian. Biorę udział w konferencjach na tematy poświęcone zdrowiu i medycynie naturalnej, pracuję z Amazonkami,  seniorami i maluchami, doskonalę swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę na różnych warsztatach (m.in. w Polskim Instytucie Refleksologii), stale się dokształcam, poszukuję nowych metod wpierania DOBREGO ZDROWIA, aby być jak najlepszą w swojej pracy. Jestem promotorką mądrego odżywiania, prowadzenia zdrowego trybu życia, dbania o swoje Ciało i Duszę, by móc jak najdłużej czerpać RADOŚĆ Z ŻYCIA.

Jeśli poszukujesz ZDROWIA fizycznego i psychicznego, masz jakieś pytania – skontaktuj się ze mną!!  Pomogę, jak tylko będę potrafiła najlepiej!!